Zaloguj się, aby obserwować  
Chapaj :D

Rozstania czas.

Polecane posty

Chapaj :D    497

Wszyscy dobrze widzą co się dzieje, ale nie chcemy (mówię w imieniu Administracji), aby ostatnie tchnienie tej sieci pozostało bez słowa. 

Niestety z wielką przykrością, musimy zamknąć sieć Wariaty.pl.

Głównym powodem jest brak czasu, każdy ma swoje sprawy i forum choć dla Nas wszystkich było ważne, to są sprawy ważniejsze. 

Za innych nie chcę mówić, ale wytłumaczę troszkę swoją nieobecność: Właśnie skończył się w moim życiu etap pod tytułem "Kupno Mieszkania" etap, który kosztował mnie wiele czasu, nerwów i pieniędzy. Sama przeprowadzka, szykowanie nowego mieszkania, brak dostępu do internetu. Jednocześnie rozpoczyna się nowy, jeszcze bardziej wymagający etap "Będę Tatą". Wiadomość, że zostanę ojcem, spowodowała że kompletnie straciłem chęć na własne rozrywki, a całą energię kieruję, aby moje dziecko miało jak najlepiej :)

Nie sprzedajemy sieci, forum, ani serwerów. W naszym odczuciu było by to jak sprzedanie własnej duszy i sprzedanie przyjaciół, którzy razem z nami tworzyli społeczność Wariaty.pl 

Właśnie w tym momencie, robię kopię wszystkich serwerów, stron itd. Głęboko wierze, że kiedyś znowu spróbujemy reanimować to wszystko i może się uda. 

Optymiści sądzili, że wytrzymamy dwa tygodnie - pozdrowienia dla Policji (io io io io) - a wytrzymaliśmy rok. Rok pełen nerwów, problemów, ale i wspaniałych chwil, dumy i radości, których nikt nam nie odbierze.

Kręci mi się po głowie myśl, aby forum pozostało otwarte i pełniło funkcję forum dyskusyjnego, ale to tylko pomysł i zobaczymy jak wyjdzie.

Ogrom ludzi pomogło przy tworzeniu tej społeczności i ciężko będzie wszystkich wymienić, ale na szczególne podziękowania zasługują:

@ Krystian

@ MArTA

@ Werka

@ Lexi

@Troku

@MarkeloN

@ Carmel

@ Weak

@ Yukino

@Banned

@Strzałeczka

@MaykelMarien

Jeśli kogoś nie wymieniłem to przepraszam.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za ten duży jak i malutki wkład. Trzymajcie się i do zobaczenia :)

Wasza Administracja

@ Chapaj :D

@ ^Alfa # Vego^

@ Warjatek

@ Amagiri Ayato

@ Dous

• Używka 9
  • Psychotropy 2

Strzałeczka    281

Gratuluję wgl Chapaj, no ale wyszło jak wyszlo, do zobaczenia na tsie i może w przyszłości? Haha, eldo wszyscy.

Krystian    844

Dzięki za każdą miło spędzoną chwile. Trzymajcie się wszyscy! :) 

Lexi    294

Gratulację :) 

i dziękuję za to, że mnie wyróżniłeś. Miło to słyszeć.

Mam nadzieje, że kiedyś się jeszcze usłyszymy :)

• Używka 1

VanitY    132

:papapa:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.