Zaloguj się, aby obserwować  
Amagiri Ayato

Cytaty z Anime #4

Polecane posty

VkA4xG0.png
Asakura Yoh:
"Nikt nie zna przyszłości, więc głupotą jest bać się nieznanego."

"Ludzie powinni mieć możliwość wyboru między dobrem a złem. Nie można ich krytykować, zanim dokonają tego wyboru."

Lyserg Diethel:
"Dobrym sercem nikogo nie uratujesz."

Asakura Mikihisa:
"Nikt nie może przewidzieć przyszłości. Nic nie jest bardziej okrutne niż prawda."

Tao Ren:
"Gwiazdy są jak światełka, które są przewodnikami dla ludzi. Ci, którzy nie mogą odczytać ruchów gwiazd, tracą wskazówki, jak powinni podążać, i osiągają dno."

OKU5Pff.png

Orihara Izaya:
"To, że lubię ludzi, wcale nie oznacza, że lubię cię za to, kim jesteś."

"Myślisz o sobie jak o kimś wyjątkowym? Przy okazji, to nieprawda. Wszyscy jesteśmy tacy sami. Na świecie nie ma ani jednej osoby, która może wieść szczere życie. Spójrz, nieważne, jakie mieli zmartwienia, stali się tylko krwawą plamą na betonie. Nieważne, kim byli, wszyscy stanęli przed stwórcą jako równi."

"W świecie, w którym nie ma dowodów na istnienie przyszłości, istnieje przeszłość. Przeszłość staje się prawdą dla ludzi, jeśli sami w nią wierzą, nawet jeśli jest pełna nieporozumień i kłamstw. A jeśli opierasz na niej swoje czyny lub życie, w pewien sposób przeszłość staje się Bogiem."

"To niewybaczalne, żeby pragnąć życia po śmierci, gdy wybiera się śmierć."

Heiwajima Shizuo:
"Czym są ludzie? Dlaczego ja? Ktoś zadał mi to pytanie. Sprałem go na kwaśne jabłko. [...] Każdy ma prawo do rozmyślania nad własnym życiem, nic mi do tego. Tylko nie widzę powodu, żeby zadawać takie pytania innym ludziom. Ale jak się nad tym zastanawiam, czuję, że nie powinienem rzucać nimi o ścianę budynku."

• Używka 2
  • Psychotropy 1
  • Absynt 1
  • Weed 1

Fizyka <3    218

Dobra robota, kumplu ^^

• Używka 1
  • Psychotropy 1

Werka    733

Fajne :brawo:

• Używka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.