Zaloguj się, aby obserwować  
Werka

[Wywiad] Hs^lampek

Polecane posty

Werka    733

wywiad.png.f477f5fc51257a50667834a08ca59571.png

Od razu przepraszam, że jest ten wywiad jest dziś, a nie w sobotę. 

zielony ~ @ Werka

Pomarańczowy ~ @Hs^lampek

Hello maj friend! Bym zapytała jak życie mija, ale to może innym razem. Dzis chciałabym się dowiedzieć czegos o Tobie. Jesteś chętny na udzielenie informacji o swojej osobie naszym czytelnikom ?

Jak najbardziej ;) 

Zadam Ci najpierw szybkę pytania, okej ?

Jak najbardziej, z chęcią Ci odpowiem. ;D 

Ulubiona bajka z dzieciństwa ?

Tabaluga.

Spotkanie ze znajomymi vs granie w gry?

Spotkanie ze znajomymi.

Wolisz mieszkać na wsi czy w mieście?

Nie mieszkałem nigdy ma wsi, nie wiem jak to jest mieszkać na wsi, wiec ciężko mi ocenić, dlatego wybieram miasto.

Rower vs samochód? 

Rower, można spalić troszkę ciała ;d

Miłość czy przyjaźń?

Do Ciebie miłość hihi. To i to boli, można stracić kogoś, kogo się kochało, albo kogoś, kogo się miało za brata/siostre. Więc wybiorę przyjaźń.

Rozumiem, przejdźmy do kolejnej kwestii. A mianowicie do Twojej osoby. Opowiedz nam coś o sobie.

Co by tutaj dużo pisać, nazywam się Daniel, lat 19 (12 września 20 wskoczy ; v) jestem po szkole gastronomicznej po zawodzie kucharz, dziś, tzn 31.08.2018 przyjdą wyniki potwierdzające kwalifikacje w zawodzie (test praktyczny i pisemny) >> OTO ON <<. W wolnych chwilach, jeżdżę do wujka aby posiedzieć z moim chrześniakiem (na samym dole podeśle zdjęcie), wyjść ze znajomymi czy też pograć na kompie. Jestem również kibicem piłki nożnej, kibicuje drużynie z Gdańska, Lechii Gdańsk. Kibicuje również drużynie żuzlowskiej, GKS Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

Od dziecka chciałeś być kucharzem?

Szczerze, to nigdy nie myślałem o tym kim zostać. W 3 klasie gimnazjum dopiero wpadł pomysł oby zostać kucharzem.

Jesteś zadowolony z wyboru takiego zawodu?

Na początku pierwszej klasy, nie widziałem się w tym zawodzie, z kolejnymi tygodniami czułem się już lepiej. Po ukończeniu szkoły jestem zadowolony z wyboru zawodu.

Długo jesteś kibicem Lechii Gdańsk oraz GKS'u?

Kibicem Lechii jestem 5 lat, GKS’u 3 lat.

Jak już jesteśmy przy sporcie. Uprawiałeś jakiś? 

Nie, nic nie uprawiałem.

To trzeba się wziąć za coś ;D Masz jakieś hobby?

Za Ciebie się biorę, słuchanie muzyki, gierki komputerowe

Miałam na myśli jakiś sport :hrhr: W jakie lubisz grać gry komputerowe? 

Tobą się bardziej nacieszę niż sportem ^^  ostatnimi czasami gram dużo w fortnite, czasami w CS 1.6/CS:GO/LoL

Długo grasz w cs 1.6 ? Jak zaczęła się Twoja przygoda z tą grą?

W 1.6 zacząłem grać 9 lat temu. Przygoda zaczęła się przez wujka, pewnego dnia wróciłem ze szkoły, i zobaczyłem, że gra w coś na kompie. Zawsze jak gdzieś wychodził, to zostawiał włączony komputer i sobie coś strzelałem. Pamiętam, jak kiedyś ustawił hasło na komputer bo pisałem z jego nicku  :D 

Mój brat też mi coś w podobiu zrobił z tym hasłem  :hrhr: A skąd pomysł na Nick?

Jak zaczynałem grać, to zobaczyłem, że ktoś ma nick lampka, a że byłem gówniarz, to przerobiłem go na lampek. Przed słowem lampek mam jeszcze Hs^, wzięło to się od klanu Hs^Sport1ng.

Ciekawie, ciekawie. Jak juz większość wie jesteś adminem na serwerze DD2. Co skłoniło Cię do złożenia podania ?

Jak byłem jeszcze graczem, mało rzadko grał admin na serwerze. Dlatego po określonym czasie spróbowałem swoich sił i napisałem podanie.

Z pozytywnym zakończeniem :D  Planujesz napisać podanie na jakąś jeszcze range czy obecna ci starcza ?

Poluje w admin ts3, ale nie wychodzi mi to za bardzo ;v

Pamiętaj do 3 razy sztuka ! Wspomniałeś wcześniej, że lubisz słuchać muzyki. Masz jakiś ulubiony gatunek ?

Słucham wszystkiego, co wpadnie w ucho.

Rozumiem. To może masz jakąś ulubiona piosenkę?

South Blunt System - Była chłodna >> LINK DO PIOSENKI <<

Fajna nutka. Zapomniała bym, masz już wybrankę serca?

Mam, nazywa się Weronika, ma 15 lat i jest fajna  ^^

Nie znam takiej :hrhr: Wspominałaś wcześniej, że mieszkasz w mieście. Masz może jakieś ulubione miejsce? Często tam chodzisz ?

Mam, jest takie miejsce u nas nad Wisłą, przeważnie co weekend na piwie tam jestem.

Chodzisz tam sam czy z kimś?

Z jednym kumplem z osiedla

Zbliżamy się powoli do końca wywiadu. Chcesz kogoś pozdrowić?

Już koniec? A tak fajnie mi się z Tobą pisało :c. Jak najbardziej, pozdrawiam całą sieć Wariaty.pl, nie będę wymieniał pojedynczych osób. Wszyscy zasługują na pozdrowienia ;) 

Wszystko co dobre szybko się kończy ;D Kogo nominujesz do następnego wywiadu ?

Wszystko co dobre, właśnie się skończyło. Do następnego wywiadu wybieram @mafiksa . Baw się dobrze :hrhr:

usVMzwU.png

Edytowano przez Werka
  • Używka 6
  • Weed 1

Strzałeczka    281

Nie można z nią pisać po wywiadzie? XD

Przez  Werka,

XDDDD

• Używka 3
  • Psychotropy 1

MaykelMarien    137

Czyżby wariacka miłość :kot2:

Przez  Werka,

Zasmuce Cię Ale nie :P

• Używka 1
  • Psychotropy 1
  • Weed 1

Hs^lampek    99
3 godziny temu, Strzałeczka napisał:

Nie można z nią pisać po wywiadzie? XD

Nie ;v

Dzięki za wywiad @ Werka

• Używka 1
  • Psychotropy 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.