Zaloguj się, aby obserwować  
arsen

Opis postaci [przydatne dla początkujących]

Polecane posty

arsen    158

                                                       Witajcie! Poniżej opiszę Wam opis postaci ^^

 

WOJOWNIK

image.jpeg.6a46407e51f195c609a48e255730c56b.jpeg

 

Jest postacią ofensywną, używa bronie dwuręczne oraz miecze jednoręczne. Dla początkujących bardzo dobra klasa. Jest niezwykle prosty i łatwy do gry. Charakteryzuje się dużymi obrażeniami fizycznymi.

 

Ataki wojowników body mają kontaktowy charakter. Body skupia się na jak największych obrażeniach. Duże obrażenia i szybkość sprawiają, że body przyciąga nowych graczy.  

* Moc umysłu (Mental) - w przeciwieństwie do body skupia się bardziej na defensywie niż ofensywie. Mental również potrafi osiągnąć wielki dmg, ale jego atutem jest potężna ilość obrony.

 

 NINJA

Znalezione obrazy dla zapytania NINJA METIN2

Korzysta ze sztyletów, łuków, a także jednoręcznych mieczy. Podczas nauki swoich umiejętności ninja uczy się także zatruwania przeciwników.

 

* Umiejętność zabójcy (Dagger) - walczy niezwykle szybkimi sztyletami. Gdy osiągnie najwyższy stopień umiejętności jest nie do pokonania w ciągu pierwszych 5 sekund walki. Jego czary łatwo zatruwają przeciwników.

* Umiejętność łucznictwa (Archer) - jego główną bronią jest łuk. Posiada bardzo silne czary atakujące z dystansu. Warto dodać, że ta postać ma największe szanse w umiejętności na zatrucie przeciwnika. Jego czary łatwo zatruwają przeciwników.

 

 

 SURA

image.jpeg.d670ceb9357d6dfbfea89ab546971c64.jpeg

 

 

Wojownicy, którzy uzyskali magiczne zdolności po wyhodowaniu na swej ręce demonicznego nasienia. Używają mieczy jednoręcznych, nadrabiają jednak tą stratę mocnymi czarami ofensywnymi i defensywnymi. Jest to postać przejściowa między wojownikiem a szamanem.

 

 * Czarna magia (Black Magic) - bardziej szaman niż wojownik. Skupia się na silnych, ofensywnych czarach dystansowych. Postacią tą trudniej jednak zdobywać doświadczenie. Sura Czarnej Magii jest niezwyciężony w eksterminacji innych postaci

 * Magia broni (Weapon) - bliższy wojownikowi niż szamanowi. Ma silne, ofensywne czary kontaktowe. Skupia się na zadaniu obrażenia jak największej ilości przeciwników, z czasem również znacząco podnosi swe umiejętności defensywne.

 

 

SZAMAN

image.jpeg.813f735645401d73e5b4a870a2bc0885.jpeg

 

 

Używa dzwonów i wachlarzy. Wspomaga innych graczy magią błyskawic lub smoka. Potrafi pomagać innym klasom podczas walki czarami wspomagającymi, co nie znaczy, że sam nie może ich użyć

 

* Magia boga smoków (Dragon) - posiada potężne zaklęcia boga smoka pozwalające niszczyć duże grupy potworów, specjalizuje się atakami ognistymi. Główną siłą tej profesji są buffy - czary wspomagające, jak Pomoc Smoka (szansa na krytyczny cios), Błogosławieństwo (odporność na ataki fizyczne), czy Odbicie (szansa na odbicie ciosu w stronę wroga)

* Magia natury (Healer) - bardziej wyspecjalizowana w walce podobnie jak dragon, jednak skupia się bardziej na PvP(pojedynkach). Posiada ataki dystansowe i - jako jedyna - możliwość leczenia.Jest nią trudniej expić jednak traci się mniej potów. Z powodu umiejętności "Leczenie" postać tę często zapraszają do grup. Leczenie również potrafi uleczyć negatywne bonusy takie jak: otrucie, spowolnienie, czy płonięcie. Postać ta posiada również czar zwiększający szybkość poruszania jak i czarów.

 

 

  • Używka 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 Chapaj :D    497

Popraw przywitanie, bo masło maślane i bedzie git 😊

  • Używka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.