Shiro悪魔水の死

Użytkownik

Reputacja

65 Excellent

7 obserwujących

O Shiro悪魔水の死

  • Ranga
    Amator
  • Urodziny 14.12.1998
  • Wiek 20

Informacje Dodatkowe

  • GG:
    63055425
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Gram na
    DD2#1
  • Wiek 20

Ostatnio na profilu byli

562 wyświetleń profilu
  1. Shiro悪魔水の死

    Rezygnacja

    Prosze o odebranie mi rangi "Admin CS 1.6"
  2. Shiro悪魔水の死

    [ZABAWA] Ostatnia litera

    Nitrogliceryna
  3. Shiro悪魔水の死

    Gra - League of legends

    no nieźle ale jak chciałas jakichs informacji to mogłas mnie zapytać bo mam brata co pracuje jako tester a drugi co dzien turnieje gra. Oraz też byłem do 5 sezonu na bierząco ale z tym nocturn to serio pojechałas. xD PS. zamiast postaci mogłas wymienić role ADC/APC/top-laner/support/jungler ale praca ładna
  4. Shiro悪魔水の死

    [ZABAWA] X, czy Y?

    biały(shiro) chyba oczywiste diablo-mod czy poke-mod?
  5. Shiro悪魔水の死

    [ZABAWA] Ostatnia litera

    narcyz
  6. Shiro悪魔水の死

    [ZABAWA] Ostatnia litera

    Ornament
  7. Shiro悪魔水の死

    Tak o se dostał?

    przecież jednego ci zostawilem bo i tak na blisko do nich podbiegałem
  8. Shiro悪魔水の死

    Tak o se dostał?

    haha wygrałem lampek pierwszy dobiegłem tam . Raczej podskoczyłem ale mogłes zostawić te następne dwie sekundy , bo teraz mi smutno.
  9. Shiro悪魔水の死

    przywitany Heja

    Manko
  10. Shiro悪魔水の死

    [PORADNIK] Ashe.

    ashe sie pod kryty budowało. Ciekawostka : Mężen Ashe jest Barbarzyńca Tryndamere tak a propo pamiętam jak się nią grało na topie w 5 czy tam 6 sezonie
  11. Shiro悪魔水の死

    Kawał 2

  12. Shiro悪魔水の死

    Kawał

    bardzo stary to już w wieku 10 lat słyszałem. spróbuj zrobić cos co mnie rozsmieszy ( takie wyzwanie).
  13. Shiro悪魔水の死

    przywitany Elo Wariaciki

    Manko Manko \(^-^)/ \(^-^)/ \(^-^)/ \(^-^)/ \(^-^)/ \(^-^)/ \(^-^)/ \(^-^)/ \(^-^)/
  14. Shiro悪魔水の死

    Kartka z kalendarza #42

    Już wiem jak swojego syna nazwę Dzierżysław hmm tak to brzmi dumnie.
  15. Shiro悪魔水の死

    Tabele grupowe i spotkań mundial 2018

    :Tabele Grupowe: Grupa A. Grupa B. Grupa C. Grupa D. -Rosja W-2/L-1/D- -Hiszpania W-1/L-/D-2 -Francja W-2/L-/D-1 -Islandia W-/L-2/D-1 -Urugwaj W-3/L-/D- -Portugalia W-1/L-/D-2 -Peru W-1/L-2/D- -Argentyna W-1/L-1/D-1 -Egipt W-/L-3/D- -Iran W-1/L-1/D-1 -Australia W-/L-2/D-1 -Chorwacja W-3/L-/D- -Arabia Saudyjska W-1/L-2/D- -Maroko W-/L-2/D-1 --Dania W-1/L-/D-2 -Nigeria W-1/L-2/D- Grupa E. Grupa F. Grupa G. Grupa H. -Brazylia W-2/L-/D-1 -Niemcy W-1/L-2/D- -Anglia W-2/L-1/D- -Polska W-1/L-2/D- -Szwajcaria W-1/L-/D-2 -Meksyk W-2/L-1/D- -Belgia W-3/L-/D- -Japonia W-1/L-1/D-1 -Kostaryka W-/L-2/D-1 -Szwecja W-2/L-1/D- -Panama W-/L-3/D- -Kolumbia W-2/L-1/D- -Serbia W-1/L-2/D- -Korea Południowa W-1/L-2/D- -Tunezja W-1/L-2/D- -Senegal W-1/L-1/D-1 Tabela będzie wypełniana na bieżąco. :Faza grupowa(kolejki:"1,2,3",ćwierć finał,pół finał,finał): 1.Czerwiec 14.06(czwartek) - Rosja (5-0) Arabia Saudyjska 1.Czerwiec 15.06(piątek) - Urugwaj (1-0) Egipt / Iran (1-0) Maroko / Portugalia (3-3) Hiszpania 1.Czerwiec 16.06(sobota) - Francja (2-1) Autralia / Argentyna (1-1) Islandia / Dania (1-0) Peru / Chorwacja (2-0) Nigeria 1.Czerwiec 17.06(niedziela) - Serbia (1-0) Kostaryka / Meksyk (1-0) Niemcy / Brazylia (1-1) Szwajcaria 1.Czerwiec 18.06(poniedziałek) - Szwecja (1-0) Korea Południowa / Belgia (3-0) Panama / Anglia (2-1) Tunezja 1.Czerwiec 19.06(wtorek) - Japonia (2-1) Kolumbia / Polska (1-2) Senegal /<kolejka nr.2>/ Rosja (3-1) Egipt 2.Czerwiec 20.06(środa) - Portugalia (1-0) Maroko / Urugwaj (1-0) Arabia Saudyjska / Hiszpania (1-0) Iran 2.Czerwiec 21.06(czwartek) - Dania (1-1)Australia / Francja (1-0) Peru / Argentyna (0-3) Chorwacja 2.Czerwiec 22.06(piątek) - Brazylia (2-0) Kostaryka / Nigeria (2-0) Islandia / Szwajcaria (2-1) Serbia 2.Czerwiec 23.06(sobota) - Belgia (5-2) Tunezja / Korea Południowa (1-2) Meksyk / Niemcy (2-1) Szwecja 2.Czerwiec 24.06(niedziela) - Anglia (6-1) Panama / Japonia (2-2) Senegal / Polska (0-3) Kolumbia 3.Czerwiec 25.06(poniedziałek) - Arabia Saudyjska (2-1) Egipt/Rosja (0-3) Urugwaj/Iran (1-1) Portugalia/Hiszpania (2-2) Maroko 3.Czerwiec 26.06(wtorek) - Australia (0-2) Peru/Francja (0-0 )Dania/Nigeria (1-2) Argentyna/Islandia (1-2) Chorwacja 3.Czerwiec 27.06(środa) - Meksyk (0-3) Szwecja/Niemcy (0-2) Korea.P/Szwecja (2-2) Kostaryka/Brazylia (2-0) Serbia 3.Czerwiec 28.06(czwartek) - Senegal (0-1) Kolumbia/Japonia (0-1) Polska/Anglia (0-1) Belgia/Panama (1-2) Tunezja 1/8 finału: Czerwiec 30.06(sobota) - Francja (4-3) Argentyna / Urugwaj (2-1) Portugalia Lipiec 1.07(niedziela) - Hiszpania (1{3} - {4}1) {karne} Rosja / Chorwacja (1{3} - {2}1) Dania Lipiec 2.07(poniedziałek) - Brazylia (2-0) Meksyk / Belgia (3-2) Japonia Lipiec 3.07(wtorek) - Szwecja (1-0) Szwajcaria / Anglia (1{4}-{3}1) Kolumbia Ćwierć finały : 6.07(piątek) - Francja (godz.16.00) Urugwaj / Brazylia (godz.20.00) Belgia 7.07(piątek) - Szwecja (godz.16.00) Anglia / Rosja (godz.20.00) Chorwacja